» Home

Panele szklane Łódź

Panele szklane to hit ostatnich lat. Nasi klienci szczególnie chętnie stosują panele szklane w kuchni - w formie tzw. splashbacku nad kuchenką lub całym blatem kuchennym, w sypialniach na frontach szaf suwanych oraz oczywiście w łazience - gdzie szkło okazuje się szczególnie praktyczne i proste w czyszczeniu.

Panele szklane dodają też indywidualnego charakteru wnętrzu, ponieważ to Ty decydujesz o tym, jak będą wyglądać. Możesz całkowicie zmienić charakter pomieszczenia przez zastosowanie specyficznych barw lub motywów.

Nasza siedziba mieści się w Kaliszu i najwięcej klientów mamy w tym mieście, ale z ogromną radością realizujemy również zlecenia w całej Polsce. Jeżeli Twoje miasto znajduje się 110 km od naszej siedziby - osobiście przywieziemy wydruk we wskazane miejsce.

Łódź - realizacja zleceń

Łódź - w tym mieście często realizujemy zlecenia, dlatego serdecznie zapraszamy do współpracy osoby z tego miasta i okolic - szczególnie Zgierza, Pabianic, Kutna.

W promieniu 50km od Kalisza, w miastach takich jak np. Krotoszyn. Jarocin, Ostrzeszów, Ostrów Wielkopolski, Konin i Turek wykonamy pomiar i montaż.

 
 


zobacz także