» Home

Panele szklane do kuchni

Kuchnia jest "sercem" domu, to najważniejsze miejsce spotkań rodzinnych i towarzyskich - dlatego tak ważne są walory estetyczne tego miejsca. Aranżacja wnętrza kuchni świadczy także o samych gospodarzach, o ich gustach i charakterze. Szkło z grafiką - jako panel kuchenny - montowane między blatem a górnymi szafkami, to idealne rozwiązanie dla kogoś kto marzy o kuchni niebanalnej. Obecnie większość projektantów wnętrz stawia na minimalizm - bo takie są aktualne trendy. Kuchnie są stonowane kolorystycznie, fronty szafek są najczęściej lakierowane w jasnej jednobarwnej kolorystyce.

Takie wnętrze aż prosi się o ożywienie wystroju dlatego panele szklane z wydrukiem stały się tak modne i popularne. Są nowym krzykiem mody, nadają pomieszczeniu wyrazistości i charakteru. Każdy wydruk jest inny, nie ma dwóch takich samych aranżacji.


Szklane panele kuchenne

rekompensują oszczędność form i brak ozdobnych detali minimalistycznych wnętrz. Klient wybiera według własnych upodobań i gustu zdjęcie z banku z zdjęć lub na naszej stronie a my zajmiemy się wizualizacją, wycięciem formatek, niezbędnych otworów np. pod gniazda elektryczne, szlifem itd. Jeśli trzeba to (w promieniu 50km od Kalisza) zrobimy pomiar, dowieziemy szkło specjalistycznym transportem i wykonamy montaż. Pozostałym Klientom wyślemy panele szklane w specjalnej skrzyni kurierem. Panele szklane są łatwe w montażu, wysyłamy specjalny klej (dostępny u nas) trochę "pomyślunku" (instrukcja na naszej stronie) i  dzieło sztuki na kuchennej ścianie gotowe!

Ważną zaletą paneli z wydrukiem na szkle jest ich wytrzymałość na wilgoć i temperaturę (hartowane szkło). Dodatkowo daje sie łatwo i szybko wyczyścić. Wystarczy woda i gąbka, czasem trochę płynu do szkła - a wszelkie zabrudzenia znikną. Wydruki na szkle to  nie naklejki czy fototapeta - nawet przez wiele lat nie stracą swojego blasku i koloru. Szkło z grafiką we wnętrzach kuchennych to połączenie estetyki z funkcjonalnością.

Wykonujemy panele szklane w dwóch technologiach:

-druku UV - bezpośrednio na szkle, na wielkoformatowym ploterze
-Laminacji druku - połączenie grafiki ze szkłem w próżni w wysokiej temperaturze.
Dodatkowa zaletą techniki laminacji wydruku jest możliwość umieszczenia w wielkoformatowym szkle własnych fotografii, jedwabiu, rysunków, forniru, zasuszonych kwiatów i ziół a nawet metalowej siatki. Daje to nieograniczone możliwości kreowania własnego wnętrza, układania kompozycji, kolaży, tworzenia spersonalizowanego , oryginalnego elementu wystroju własnego mieszkania.

Prawdopodobnie tylko nasza Firma oferuje wykonanie panelu szklanego w obu technologiach - w jednej atrakcyjnej cenie. Cena paneli szklanych z wydrukiem jest ich ogromną zaletą, są sporo tańsze od kamienia a wytrzymalsze (szkło hartowane) od tradycyjnych płytek.

- Panele szklane zamówisz w naszym biurze w Kaliszu lub online.
- W promieniu 50 km oferujemy Państwu również pomiar, transport i montaż,
- w promieniu 110 km oferujemy Państwu transport (także do miast: Łódź, Poznań, Wrocław)


zobacz także